Ürünler

11 mm Padel Golf Sahası Çimi
11 mm Padel Golf Sahası Çimi 11 mm Padel Golf Sahası Çimi 11 mm Padel Golf Sahası Çimi

11 mm Padel Golf Sahası Çimi

FİYAT SORUNUZ

Ürün Kodu: 8 EURO / M2

Durumu: Stoklarımızda !

Teknik Bilgilendirme :  • Üretim Tekniği : Tufting ( Kesik Havlı )

 • Üretim İpliği : PE + PP

 • İplik Tipi : Kesik Hav

 • Renk : Yeşil

 • Sırt Kaplama : Latex SDR

 • Top Genişiği : 2 - 4m

 • Top Uzunluğu : 25m

 • Toplam Ağırlık : 1400 gr/m2

 • Hav Yüksekliği : 11 mm

 • Toplam Yükseklik : 12 mm

 • Ateşe Dayanıklılık Standardı:  Efl

 • UV Işınlarına Dayanıklılık : 3000 Xenon Saati

Açıklama

Detaylar

Bu ürün için minimum sipariş miktarı 100 m2 dir. Lütfen sipariş vermek için bizi arayınız : 0212 477 02 90

En ebatı, 200 cm ve 400 cm ebatında, uzunluk ortalama, 25 metredir.

Eni 2 metre olan (25 m. Boy) 50 metrekaredir. Eni 4 metre x ( 25 metre boy ) 100 metrekaredir.

Eni 200 cm ( 2 metre ) x 25,00 metre = 50 metrekaredir. Eni 400 cm ( 4 metre ) x 25,00 metre = 100 metrekaredir.

Yapay Çim Nedir ?

Doğal görünüme sahip, yıllarca serilen yere göz alıcı ferah hava katan, temizliği kolay, yıkanabilir, kir, toz ve çamur tutmayan özellikte, bakım gerektirmeyen, bakteri barındırmayan, küf tutmayan, suda çürümeyen, nemden etkilenmeyen, alev almayan, yaya insan trafiği konusunda kayma önleyen, tutucu dokulu, temizleyici fırça özellikli, iplik telleri sayesinde sıyırıcı yüzeylidir. Yapay çim halı, doğal çim halı yerine alternatif olarak ürettiğimiz, suni çim halılarımız doğal görünümlüdür. sentetik çim halı veya yapay çim olarakta bilinmektedir. Solmaz ultra viyole ışınlarından etkilenmez özellikte ürettiğimiz My Floor markalı, çim halılarımız, doğal çim halının alternatifi olarak daha kullanışlı, kolay temizlenen, yıllarca serdiğiniz yerde maliyetsiz olarak, bakım gerektirmeden kullanılmaktadır. Üstü açık alanlarda, yağan yağmurla toz, kum ve çamurdan arınmaktadır. 

Çim halılarımız, çok çeşitli kalitede mevcuttur, farklı sıklıkta, eşi bulunmayan renklerde, farklı kullanım amaçları için, iplik kalınlıkları yoğunlukları değişmektedir. Spor amaçlı olmayanlar, Bahçe, Teras, İşyeri önü, Kamelya, Balkon gibi çok çeşitli yerlerde kullanılmaktadır, farklı çeşitleri sayesinde öncelikle dış mekan, üstü açık alanlarda kullanılan ürünlerimiz gelişen teknoloji ve zamanla dekorasyonu tamamlayan ürün olarak, ofis, mağaza, otel, a.v.m. ve showroom gibi ticari yerler başta olmak üzere kapalı alanlarda, duvarlarda, konutlarda, ev içerisinde de yer bulmaktadır. Kişisel amaçlı spor odası, çiçeklerin bulunduğu peyzaj köşesi kapalı balkonlar dekoratif çim halı olarak ev içlerinde kullanılan bazı yerlerdir. Havuz Kenarı, Marina, Parklar, Dinlenme Alanları, Sokaklarda, Meydanlarda, Fuarlarda,  Doğal huzurlu, keyifli zaman geçirilmek istenen her türlü ortam oluşturmak için kullanılabilir. Çim Halılar, başta sentetik çim halı, suni çim halı adıyla anılmakla birlikte organik olmayan,  polietilen iplik ve poliproplen iplikten üretildiği için yapay çim halı adıyla da anılmakta, aranmakta ve satılmaktadır.  

Yapay Çim Nerelerde Kullanılır ?

Gelişen zamanla günümüzde, zamandan tasarruf etmek için, istenilen her yer de bakımı kolay ve uzunu ömürlü üretim yapısı sayesinde dekoratif suni çim halı ürünlerinin kullanımı vazgeçilmez hale gelmiştir. Yaşam alanları içerisinde rahatlıkla, açık alan ve kapalı yapılarda, her mekân da kullanım alanı bulmaktadır. Çeşitlilik açısından ihtiyaçlar ve beklentiler düşünülerek ürettiğimiz suni çim halı, sınırsız çeşitliliğe sahiptir.

Suni Çim Halı toplu konut alanları, bahçeler, parklar, fuarlar, dinlenme alanları, cafeler, çay bahçeleri, alışveriş merkezleri, yazlıklar, halka açık alanlar deniz kenarı, havuz kenarı, belediye tesisleri, belediye parkları sosyal donatı alanları, alışveriş merkezleri hava alanı ve benzeri günümüzde farkında olup olmadığınız gerçek toprakta yetişen çimden ayırt edilemeyen gün içinde çok sayıda yerde görmeniz mümkündür.

Dekorasyonu tamamlayan Yapay Çim Halılar, çok sayıda modeli, kalitesi, kalınlığı, rengi bulunan ürünlerin en zengin çeşidine birbirinden farklı kullanım amacı ve özelliğe sahip ürünlerimize mağazamızdan veya satış yetkililerimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Yapı sistemleri, mimari,  iç mimari ve açık alanlar için çevre düzenleme amaçlı olarak bulunmaktadır.